DUYURU

Dünya genelinde ve ülkemizde insan sağlığını tehdit eden KORONA Virüsü Salgını nedeniyle kişisel temasın azaltılması amacıyla, hükümlü ve tutuklu yakınlarının postanelere gitmeden banka hesabı üzerinden Havale/EFT yoluyla para aktarımı yapılması istenilmiş olup, bu sebeple kurumumuzca  geçici bir süreliğine  hesap açılmıştır.   Hükümlü/tutuklu yakınları tarafından aşağıda belirtilen İban numarasına belirtilen şartlarda  Havale/EFT yolu ile para yatırılabileceklerdir.
Havale-EFT işleminin açıklama kısmına :  
Adına para yatırılacak hükümlü ve tutuklunun Adı, Soyadı,TC Kimlik Numarası ,yabancı uyruklu ise yabancı kimlik numarası yazılmalıdır.

NOT : Havale/EFT işlemleri ile gönderilen paranın ; yukarıda talep edilen bilgilerin eksik girilmesi veya hükümlü/tutuklunun tespit edilememesi durumunda, gönderi miktarı Havale/EFT yi yapan hesaba yada kişiye, varsa banka tarafından kesilecek gönderim masrafları gönderilen paradan karşılanarak iade edilecektir. Bankamatiklerden Para yatırma işlemi KESİNLİKLE yapılmamalıdır.Para gönderme işlemi HAVALE/EFT ile yapılmalıdır.

HESAP ADI                   :    İZMİR 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ
BANKA ADI-ŞUBE      :    VAKIFLAR BANKASI-ŞİRİNYER ŞUBESİ
İBAN NUMARASI         :   TR56 0001500158007310119627
HESAP NUMARASI     :    00158007310119627